Sprawdź nasz cennik!

Spokój i odosobnienie wśród pięknej natury, delikatny szum wody płynącej leniwie, swoim tempem, hałaśliwe skrzeki ptactwa wodnego, a także szelest smaganych wiatrem liści wydaje się, że doznania tak pięknego, jak relaks na łonie natury, nie da się wycenić. A jednak – my znaleźliśmy na to sposób! W naszym cenniku znajdziesz doskonałą ofertę przystępnych cenowo tras spływów kajakowych, dzięki którym bez wątpienia zrelaksujesz się wśród pięknej przyrody.

Tanie spływy kajakowe w Brodnicy

Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Organizujemy tanie spływy kajakowe w Brodnicy oraz jej okolicach. Proponowana przez nas oferta skierowana jest zarówno do miłośników tego sposobu spędzania czasu, jak i dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji wiosłować w kajaku. Proponowane przez nas, konkurencyjne ceny spływów kajakowych nie są zależne od długości trasy, w którą zdecydujesz się wypłynąć. Wypożyczamy kajaki na dobę – organizujemy także spływy wielodniowe, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, żebyś korzystał z naszego sprzętu przez kilka dni. Skontaktuj się z nami, wspólnie uzgodnimy wszystkie szczegóły Twojego spływu. Jeśli interesują Cię tanie kajaki w pojezierzu brodnickim, to z pewnością spodoba Ci się nasza oferta! Poniżej możesz zapoznać się ze szczegółowym cennikiem.

Spływ kajakowy dla grupy: 60 zł od osoby za dzień – spływy na odległość do 20 km.

Dłuższe spływy: 70 zł od osoby za dzień – spływy na odległość do 50 km.

W przypadku dowiezienia kajaków na odległość większą niż 50 km od Brodnicy – liczymy sobie 70 zł od osoby za kajak plus opłatę w wysokości 3,50 zł za kilometr drogi.

W cenę wlicza się wynajem kajaka, wioseł i kamizelek ratunkowych.